Блок живлення для ноутбука Dell 180W 19.5V 9.23A 7.4 x 5.0mm ADP-180MB OEM
Артикул:
ADP-180MB
Код:
012024
  • Гарантія
    12 міс.
  • Стан
    Новий
  • Колір
    чорний
  • Роз'єм
    7,4 x 5,0 mm