Тачскрін (Сенсорне скло) для ноутбука Dell TCP14F71 V0.2 чорний
Артикул:
Dell TCP14F71 V0.2
Код:
009773
  • Гарантія
    3 міс.
  • Стан
    Б/У
  • Колір
    чорний
  • Діагональ
    14,0"
  • Комплект
    Тачскрін
Історія переглядів
  • Напруга
    5 V
  • Сила струму
    0,21 А